Dostawca /Kierowca – praca weekendowa

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Auchan
Miejsce pracy: Piaseczno
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!
Hipermarkety Auchan Polska to 21 000 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od ponad 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Nasze oczekiwania od kandydata:

  • Gotowość do pracy w weekendy oraz do pracy zmianowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność współpracy z Klientem
  • Chęć do pracy oraz sumienność

Zadania:

  • Załadunek towaru na auta służbowe,
  • Dostarczenie towaru do klienta indywidualnego, oraz odbiór zwrotów i opakowań,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.