Kierowca CE

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Emmeloord, Dronten
Oferowane wynagrodzenie brutto: 9000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii. Oferty udostępniane za naszym pośrednictwem w Holandii dotyczą przede wszystkim sektora agrarnego.

Oferujemy pracę głównie w branży ogrodniczej (szklarnie, hale, przetwórnie), ale pojawiają się również inne branże.

Obowiązki:

Poszukujemy kierowcy CE samochód ciężarowy chłodnia tandem.

Transport kwiatów w godzinach nocnych także od producenta do klienta (praca na miejscu)

Oczekujemy

– doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki,

– znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,

– prawa jazdy kat. C+E z kodem 95,

– kartę kierowcy,

– dostępności do pracy przez cały rok.

 – legalną pracę,

– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,

– ubezpieczenie zdrowotne,

– bezpłatne dojazdy do pracy,

– opiekę polskiego koordynatora,

– wypłaty co tydzień na konto bankowe.

Stawka godzinowa brutto: 11,00 euro

Rekrutacja:

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w języku angielskim na adres e-mail w tytule wpisując: Kierowca CE

Uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia przesłane w języku polskim nie będą rozpatrywane.