KIEROWCA C+E, OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH lub HDS

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Dźwigi i Podnośniki
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma Dźwigi i Podnośniki świadczącą usługi dźwigowe oraz wynajem podnośników koszowych poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

– transport własnych maszyn budowlanych oraz balastów do żurawi głównie na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego,

– dbanie o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania:

– minimum 2 letnie doświadczenie jako kierowca zestawu z naczepą,

– prawo jazdy kategorii C+E,

– karta kierowcy,

– kurs na przewóz rzeczy,

– znajomość obsługi maszyn budowlanych

– dyspozycyjność,

– aktualne badania psychologiczne,

– mile widziane uprawnienia na HDS, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe lub ładowarki teleskopowe,

– mile widziane doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych lub maszyn.

– gwarantujemy ciągłość pracy,

– wysokie wynagrodzenie,

– możliwość rozwoju: praktyka, szkolenia i zdobycie uprawnień na inne maszyny: podnośniki, dźwigi lub ładowarki,

– praca głównie w Warszawie oraz w woj. mazowieckim.