Kierowca C+E (podwójna obsada)

Pracodawca: Zeitmann
Miejsce pracy: Holandia, Włochy, Niemcy, okazjonalnie Francja,
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta, renomowanej międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Transport ADR (artykuły chemiczne na paletach)

- Transport opon, odzieży i innych drobniejszych artykułów

Wymagania:

- Szczególnie mile widziane pary,

– Gotowość do pracy wyłącznie w zespołach dwuosobowych,

- Prawo jazdy kat.C+E oraz doświadczenie w pracy jako kierowca C+E,

- Uprawnienia ADR,

- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym,

- Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,

- Gotowość do pracy w systemie 3+1.

- Umowę o pracę  na warunkach holenderskich,

- Pracę w systemie 3+1

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- Możliwość pracy w zespołach dwuosobowych, – Atrakcyjne wynagrodzenie.

Informacje:

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Włochy, Niemcy, okazjonalnie Francja, Hiszpania i kraje skandynawskie

Uwagi:

- Nie zatrudniamy kierowców zainteresowanych jazdą w pojedynczej obsadzie,

- Poszukujemy tylko i wyłącznie par (nie interesują nas pojedyncze aplikacje kandydatów).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub  o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

 - CV w języku niemieckim  ze zdjęciem

- Aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

 drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Kierowca/Holandia.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.