Kierowca kat. B / Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: APIS Włodzimierz Kaźmierczak
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2600
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Kopernika 18

Firma: APIS Włodzimierz Kaźmierczak

Jesteśmy firmą z branży biuroserwisowej działającą na terenie województwa łódzkiego od przeszło 15 lat. Nasza działalność opiera się na zaopatrywaniu firm w artykuły biurowe oraz materiały eksploatacyjne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy, która będzie odpowiedzialna za…

Obowiązki:

– Prowadzenie samochodu firmowego (Fiat Doblo, Fiat Ducato)

– Dostarczanie zamówień do klientów na terenie woj. łódzkiego

– Rozładunek i załadunek samochodu

– Składanie towaru na magazynie

Nasze oczekiwania:

– Czynne prawo jazdy kat. B

– Zdolność do wykonywania lekkiej pracy fizycznej

– Mile widziana dobra znajomość topografii Łodzi

– Mile widziane doświadczenie z branży biuroserwisowej

– Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Co oferujemy:

– Pracę w oparciu o umowę o pracę

– Pełny etat

– Pracę w dniach poniedziałek – piątek, w godzinach 0800-1600

– Wynagrodzenie od 2600 do 2900 brutto

– Pracę w rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV