Kierowca kat. C (trasy krajowe)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TRANSPOST S.A.
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: IGKC/P09
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

TRANSPOST S.A. jest jedną z wiodących firm zajmujących się wynajmem krótko- i długoterminowym samochodów i usługami transportowymi. Mamy wieloletnie tradycje i działamy na terenie całego kraju zarządzając obecnie flotą ponad 5 000 samochodów.

Obowiązki:

Do zakresu obowiązków osób na tym stanowisku należeć będzie przewóz i dystrybucja towarów na terenie kraju (głównie województwo wielkopolskie).

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • elektroniczna karta kierowcy
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych (ew. dostawczych)
  • niekaralność i dobry stan zdrowia
  • mile widziane: książeczka Sanepid, ukończony kurs ADR
  • trasy jednodniowe, codzienne zjazdy do domu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • nowoczesną flotę pojazdów