KIEROWCA KAT. D (Autobusy)

Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy: możliwość wyboru miejscowości
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: Kierowca
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obowiązki:

  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
  • Sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca komunikację       z pasażerami, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy kat. D
  • Niekaralność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC PRACY NIEOGRANICZONA,

REKRUTACJA CIĄGŁA

 Miejsce pracy: Niemcy, możliwość wyboru miejscowości

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość wyboru miejsca zatrudnienia
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Wynagrodzenie od 2 000 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny oraz inne dodatki np.: zasiłek rodzinny
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
  • Pomoc koordynatora na miejscu

Informacje dodatkowe:

Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.