Kierowca międzynarodowy C+E

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Beetsma Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Beetsma Twoja agencja pracy nr APT 5169
Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Zadania:

– prawidłowe wykonywanie zleceń transportowych
– zlecenia na terenie całej Europy
Wymagania:

– czynne prawo jazdy kat. C+E wraz z kartą kierowcy
– minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– odpowiedzialność i samodyscyplina

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
– pozapłacowe benefity (grupowe ubezpieczenie zdrowotne)
– szkolenia wewnętrzne
– możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza.