kierowca międzynarodowy C+E

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: GRUPA TOBI
Miejsce pracy: KIELCE
Oferowane wynagrodzenie brutto: 6000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

GRUPA TOBI

Firma „TOBI” powstała w 1997 r. zajmuje się profesjonalnym transportem towarów oraz osób. Posiadamy serwis samochodów ciężarowych, naczep, samochodów dostawczych oraz wulkanizację.

Firma dysponuje doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym. Posiadamy nowoczesny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy co 3-4 lata. Pojazdy wyposażone są w nawigację GPS oraz urządzenia do automatycznego poboru opłat w całej Europie.

Obowiązki:

Obecnie poszukujemy kierowcy z kategorią C+E do transportu towarów w UE m.in. Szwecji, Wielkiej Brytanii, Belgi, Holandii (wyjazdy z bazy w Bielsku-Białej kilkudniowe)

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia czasowy ze stawką miesięczną
  • dodatek stażowy
  • komfortowe auta marki MAN, DAF przypisane do kierowcy
  • karty paliwowe
  • odzież ochronna oraz dodatkowa z firmowym logo
  • profesjonalny warsztat pojazdów na terenie firmy