Kierowca samochodu ciężarowego

Pracodawca: POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
Miejsce pracy: Niemcy, Austria
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A.

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr w KRAZ 8845), w branży pracy tymczasowej istniejemy od 2005 roku na rynku polskim, francuskim i niemieckim.

Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska:

Obowiązki:

    – przejazdy na stałych trasach: Polska-Niemcy,Austria lub Polska-Niemcy

    – przewóz nowych części samochodowych

Wymagania:

    – prawo jazdy kategorii C + E

    – ważna karta kierowcy

    – doświadczenie min. 2 lata

    – silna motywacja do pracy

    – umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym

    – zakwaterowanie(nie w kabinie)

    – krótkie i stałe trasy

    – dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju

    – atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

    – charakter pracy do wyboru 4:1(miesiące) lub 3:1(dni)