Magazynier-Kierowca

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Centropack
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma CENTROPACK Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k, ogólnopolski dystrybutor  opakowań  foliowych, folii stretch, taśm klejących, folii termokurczliwych oraz maszyn i urządzeń pakujących  w związku z rozwojem poszukuje kandydatów  na stanowisko.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towarów,
  • Kompletowanie i wydawanie przesyłek na podstawie zamówień klientów,
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej,
  • Rozładunek i załadunek transportu,
  • Realizacja dostaw do klientów,

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii B ( doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu bus ),
  • Uprawnienia na wózki widłowe unoszące i podnośnikowe ( niski i wysoki skład ),
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail :

sekretariat@centropack.pl

z dopiskiem    „ MAGAZYNIER – KIEROWCA ”    w tytule maila